Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyNiespodzianka w finale Badmintona chłopców

16 szkół stanęło na starcie Finału Mistrzostw Gdańska w Badmintonie Chłopców Szkół Podstawowych, które w piątek rozegrano w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 na Zaspie. Zawodnicy prezentowali wyrównany poziom co dodatkowo podnosiło adrenalinę u zawodników, opiekunów ale także u zgromadzonej publiczności.

walka o półfinał
Fot. Wcz

mecze grupowe
Fot. Wcz

Po meczach grupowych, które wyłoniły ćwierćfinalistów przyszła kolej na mecze pucharowe. Również i tutaj nie zabrakło emocji. Niespodziewanie najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 24 w składzie: Wojciech Lachowicz, Krzysztof Gramacki, która w finale pokonała rówieśników ze Szkoły Podstawowej nr 92 w składzie: Bartosz Bakierzyński, Maciej Pitucha. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 80 reprezentowana przez Rafała Butkiewicza i Jana Janiszewskiego, która w walce o brąz pokonała faworyzowanych zawodników  z SP 5.

drużyna SP 5
Fot. Wcz

wręczanie nagród
Fot. Wcz

Kiedy emocje nieco opadły przyszła pora na dekorację. Puchary i medale czterem czołowym drużynom wręczała w imieniu koordynatora rozgrywek vice dyrektor Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Dodatkowo najlepsza ósemka otrzymała pamiątkowe dyplomy.

zwycięzcy z SP 24
Fot. Wcz

czołowa czwórka
Fot. Wcz


Data publikacji: 22.11.2015 20:29
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne