Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyFUTSAL - TYTUŁ MISTRZA GDAŃSKA DLA PIŁKARZY OSS

W czwartek 12 listopada zakończyły się rozgrywki finałowe Gdańskiej Licealiady w Futsalu. Do tegorocznych rozgrywkach zgłosiło udział 25 zespołów gdańskich szkół ponadgimnazjalnych.
Rozgrywki eliminacyjne rozegrane zostały w 8 grupach system gry ,, każdy z każdym”. Do drugiego etapu awansowały po dwa najlepsze zespoły z grupy, które dalszy ciąg rozgrywek grały systemem pucharowym. W całym turnieju podczas 16 spotkań rozegrano łącznie 43 mecze.
W pierwszy meczu rundy finałowej o III Miejsce zagrały ze sobą drużyny: Państwowe Szkoły Budownictwa przeciwko Zespołowi Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Mecz zakończył się remisem 2:2 i dopiero w karnych lepszym zespołem okazali się „hotelarze”, którzy umieścili trzykrotnie piłkę w bramce, a „budowlańcy tylko jeden raz.
W drugim meczu o tytuł mistrzowski zagrały zespoły Ogólnokształcących Szkół Sportowych oraz Zespołu Szkół Energetycznych. Wynikiem 5:1 zwyciężył zespół Ogólnokształcących Szkół Sportowych i on uzyskał bezpośredni awans do finału wojewódzkiego. Natomiast wicemistrz będzie walczył w półfinale wojewódzkim o awans do finału.

Wyniki finału:
PSB – ZSGh (2:2) karne 1:3
ZSE – OSS 1:5

Pozostałe wyniki rozgrywek na stronie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej

http://www.gokf.gda.pl/sport_szkolny,6,50.html

     


Data publikacji: 13.11.2015 07:43
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne