tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

Mamy zwycięzców finałowego turnieju unihokeja w ramach Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W tym roku finał unihokeja został rozegrany na Osowie w Szkole Podstawowej nr 81. Przeprowadzono rozgrywki zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

podczas gry

dziewczęta walczyły równie dzielnie i nieustępliwie

W kategorii dziewcząt 1 miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 81 przed GASP.
Na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki SP - 12, a na czwartym z SP - 61.

Zwycięska drużyna dziewcząt z SP - 81

W kategorii chłopców 1 miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 35 przed SP - 8.
Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1, a na czwartym ze Szkoły Podstawowej nr 48.

Chłopcy podczas wręczania nagród

Na koniec uczestnicy otrzymali z rąk dyrektora szkoły i przedstawiciela GOKF - koordynatora gdańskich rozgrywek nagrody w postaci pucharów medali i pamiątkowych dyplomów.