Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











INFORMACJA NA TEMAT ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS V – VI

TERMIN  ROZGRYWEK: 05.10.2015 (poniedziałek) lub 06.10.2015 (wtorek)

Terminy są zobowiązujące i proszę do dnia 07.10.2015 (środa) przesłać na maila wyniki spotkań, podając wyniki meczów oraz końcową tabelę. Gospodarze (na pierwszym miejscu podkreśleni) powiadamiają zainteresowne szkoły o zawodach i terminie rozgrywek (nie później niż trzy dni przed rozgrywkami)


DO ROGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ZGŁOSIŁY SIĘ NASTĘPUJĄCE SZKOŁY :


SP 1, SP 2, SP 4, SP 5 SP 7, SP 8,SP 12, SP 14, SP 15, SP 16,SP 17, SP 18, SP 19, SP 20, SP 21, SP 23, SP 35, SP 38, SP 39, SP 42, SP 44, SP 45, SP 47, SP 48, SP 50, SP 52, SP 55, SP 56, SP 57,SP 58, SP 60, SP 61 SP 62, SP 65,SP 69 SP 76, SP 77, SP 79, SP 80, SP81, SP 82, SP 85, SP 87, SP 88, SP 89, SP 92, Pozytywna Szkoła Podstawowa,  Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de la Sale, SP przy Parafii Św. Kazimierza, II Społeczna Szkoła Podstawowa STO, III Społeczna Szkoła Podstawowa STO ,Niepubliczna Szkoła Podstawowa „ Nasza Szkoła” , GASP,  Fregata Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja

Łącznie zgłosiło się do rozgrywek 55 szkół. W związku z dużą ilością zespołów w I etapie są 5 - cio zespołowe grupy, w których  czasu gry wynosi  2 x 8 minut tak jak w regulaminie rozgrywek

I ETAP ROZGRYWEK


Grupa I
1 –  SP 79

2 –  SP przy Parafii Św. Kazimierza

3 –  SP 23

4 –  SP 44

5 -  SP 82


Grupa II
1 –  SP 15

2 –  SP 65

3 –  SP FREGATA DLA CHŁOPCÓW

4 –  SP 21

5 –  SP 81


Grupa III
1 – SP 12

2 – SP 42

3 – SP 47

4 – SP TOWARZYSTWA EDUKACYJNEGO VIZJA


Grupa IV
1 – SP 89

2 – SP 39

3 – SP 48

4 – SP 45


Grupa V
1 –  SP 5

2 –  SP 14

3 –  DE LA SALLE

4 –  SP 69

5 – III SPOŁECZNA SP


Grupa VI
1 –  SP 80

2 –  SP 55

3 –  SP 16

4 – II SPOŁECZNA SP


Grupa VII
1 – SP 77

2 – SP 17

3 – GASP

4 – SP 50

5 – SP 58


Grupa VIII
1 –  SP 2

2 –  SP 87

3 –  SP 52

4 -   SP 18

5 –  SP 61


Grupa IX
1 – SP 8

2 – SP 1

3 – SP 92

4 -  SP 7

5 – SP 38


Grupa X
1 –   SP 85

2 –   NIEPUBLICZNA SP „ NASZA SZKOŁA”

3 –   SP 4

4 –   SP 88


Grupa XI
1 – SP 20

2 – SP 57

3 – SP 62

4 – POZYTYWNA SP


Grupa XII
1 – SP 76

2 – SP 35

3 – SP 19

4 – SP 56

5 – SP 60

Koordynator rozgrywek Szkół Podstawowych: Sławomir Stankiewicz,                                       

tel. 500-365-741; e-mail: s.stankiewiczgokf@interia.eu


Data publikacji: 27.09.2015 08:28
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne