Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy












Uwaga!

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży muszą być zarejestrowane w Systemie Rejestracji Szkół.

Każda szkoła ma obowiązek zapisania się do poszczególnych zawodów w SRS i wygenerowania zgłoszenia zespołu szkolnego z systemu


la
 
pilka-koszykowa
 
pilka-siatkowa
 
pilka-reczna
 
pilka-nozna
 
unihokej
 
sztafetowe-biegi-przelajowe
 
tenis-stolowy
 
badminton
 
szachy-druzynowe
 
plywanie-druzynowe
 
druzynowe-biegi-przelajowe

I. KOORDYNATOR ROZGRYWEK - KRZYSZTOF SKALSKI 

TEL: 723 - 781 - 247 E-MAIL: k.skalskigokf@wp.pl

 

II. KALENDARZ ROZGRYWEK:

KALENDARZ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - 2018/2019 ( 495.51 KB )

III. REGULAMINY

Regulamin Gdańskiej Olimpiady Młodzeży ( 1.18 MB )


IV. KARTA ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW

Karta zgłoszenia do Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( 196.7 KB )


V. WAŻNE INFORMACJE:

SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ

UWAGA !!!   Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez System Rejestracji Szkół   srs.szs.pl   nie później niż do 30 września 2018 roku, nie później jednak niż na 7 dni przed przystapieniem do pierwszych zawodów.

Przypominamy,

Aby szkoła miała przyznane punkty w systemie współzawodnictwa i uzyskała ewentualny awans do finałów wojewódzkich poza obowiązkowym zarejestrowaniem–zgłoszeniem szkoły w Systemie Rejestracji Szkół, każda szkoła ma obowiązek zapisania się szkoły do poszczególnych zawodów w systemie SRS i wygenerowanie zgłoszenia zespołu szkolnego z systemu.

 

DRUKI DO POBRANIA:

Instrukcja obsługi systemu SRS - (pdf) ( 885.31 KB )

Instrukcja rejestracji w SRS - (pdf) ( 306.42 KB )


VI. KALENDARZ ROZGRYWEK IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Igrzyska Młodzieży Szkolnej   
(roczniki 2003 - 2005)

1

Koszykówka

do 15.03.2019

03.04.2019

2

Piłka siatkowa

do 21.03.2019

08.04.2019

3

Piłka ręczna

do 08.03.2019

21.03.2019

4

Piłka nożna

do 12.05.2019

23.05.2019

5

Unihokej

do 09.11.2018

16.11.2018

6

Lekkoatletyka

15.05.2018

28.05.2019

7

Drużynowe biegi przełajowe

10.04.2019

26.04.2019

8

Sztafetowe biegi przełajowe

03-04.10.2018

18.10.2018

9

Tenis stołowy

do 13.11.2018

27.11.2018

10

Badminton

do 10.10.2018

23.10.2018

11

Szachy

01.10.2018

12.10.2018

12

Pływnie

do 28.02.2019

14.03.2019

13

Siatkówka plażowa

do 20.05.2019

04.06.2019

14

Bowling

11.12.2018

----------


    Projekty GOKF
     
    © Gdańskie Centrum Multimedialne