Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











Uwaga!

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży muszą być zarejestrowane w Systemie Rejestracji Szkół.

Każda szkoła ma obowiązek zapisania się do poszczególnych zawodów w SRS i wygenerowania zgłoszenia zespołu szkolnego z systemu


Informujemy i przypominamy, że na wszystkie zawody organizowane przez GOKF zamawiana jest opieka  medyczna (RATOWNIK MEDYCZNY).

W związku z tym by zapewnić możliwość zamówienia opieki medycznej będziemy wymagać zgłoszenia zapotrzebowania (informacji zwrotnych) na 5 dni roboczych przed zawodami do koordynatora rozgrywek o dokładnej dacie, godzinie rozpoczęcia oraz miejscu zawodów.


RAMOWY KALENDARZ GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Lp.

Dyscyplina

Finał miejski

Finał wojewódzki

Igrzyska Dzieci
(roczniki 2006 i młodsi)

1

Mini Koszykówka

do 29.03.2019

08.05.2019

2

Mini Piłka siatkowa

do 08.02.2019

06.03.2019

3

Mini Piłka nożna

do 30.04.2019

16.05.2019

4

Mini Piłka ręczna

do 28.02.2019

18.03.2019

5

Unihokej

do 09.11.2018

29.11.2018

6

Trójbój lekkoatletyczny dla kl. III-IV

29.05.2019

-----------

7

Czwórbój lekkoatletyczny

08.05.2019

30.05.2019

8

Drużynowe biegi przełajowe

10.04.2019

26.04.2019

9

Sztafetowe biegi przełajowe

03-04.10.2018

18.10.2018

10

Tenis stołowy

do 13.11.2018

27.11.2018

11

Badminton

do 15.10.2018

22.10.2018

12

Szachy

01.10.2018

12.10.2018

13

Pływanie

do 08.02.2019

12.03.2019

14

Dwa Ognie

do 25.01.2019

27.02.2019

15

Gry i zabawy – „Sztafety sprawnościowe”

do 30.04.2019

15.05.2019

16

Gra sportowa „Kwadrant” dla kl. III

do 31.05.2019

--------------

17

Sztafety sprawnościowe dla kl. „I”

do 17.05.2019

--------------

18

Sztafety sprawnościowe dla kl. „0”

do 24.05.2019

--------------

19

Bowling

10.12.2018

--------------

Igrzyska Młodzieży Szkolnej  
(roczniki 2003 - 2005)

1

Koszykówka

do 15.03.2019

03.04.2019

2

Piłka siatkowa

do 21.03.2019

08.04.2019

3

Piłka ręczna

do 08.03.2019

21.03.2019

4

Piłka nożna

do 12.05.2019

23.05.2019

5

Unihokej

do 09.11.2018

16.11.2018

6

Lekkoatletyka

15.05.2018

28.05.2019

7

Drużynowe biegi przełajowe

10.04.2019

26.04.2019

8

Sztafetowe biegi przełajowe

03-04.10.2018

18.10.2018

9

Tenis stołowy

do 13.11.2018

27.11.2018

10

Badminton

do 10.10.2018

23.10.2018

11

Szachy

01.10.2018

12.10.2018

12

Pływnie

do 28.02.2019

14.03.2019

13

Siatkówka plażowa

do 20.05.2019

04.06.2019

14

Bowling

11.12.2018

----------

Licealiada

(uczniowie dziennych szkół średnik roczniki 1999 i młodsi)

1

Koszykówka

do 08.03.2019

27.03.2019

2

Piłka nożna

do 12.03.2019

29.04.2019

3

Piłka ręczna

do 28.11.2018

13.12.2018

4

Piłka siatkowa

do 26.03.2019

15.04.2019

5

Unihokej

do 30.10.2018

12.11.2018

6

Lekkoatletyka:

24.04.2019

28.05.2019

7

Drużynowe biegi przełajowe

10.04.2019

26.04.2019

8

Sztafetowe biegi przełajowe

03-04.10.2018

18.10.2018

9

Tenis stołowy

do 15.11.2018

04.12.2018

10

Badminton

do 19.10.2018

06.11.2018

11

Szachy

01.10.2018

12.10.2018

12

Siatkówka plażowa

do 16.05.2019

05.06.2019

13

Piłka nożna halowa (FUTSAL)

do 26.11.2018

11.12.2018

14

Bowling

13.12.2018

---------





Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne