Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyEUROGOLE W SZKOLE

Już za rok Polska razem Ukrainą będą gospodarzami Mistrzostw Europy w piłce nożnej, w których uczestniczą reprezentacje narodowe 53 państw.
W związku z przygotowaniami Gdańska do Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012TM międzyszkolne rozgrywki piłki nożnej toczyć się będą jak w latach poprzednich pod hasłem „Eurogole w Szkole”, a dla uczestniczących w nich zespołów szkolnych wylosowane zostaną barwy kraju uczestniczącego w rozgrywkach grup eliminacyjnych oraz gospodarzy EURO 2012. Polska i Ukraina przygotowują się do otwarcia nowego rozdziału w historii Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Pragniemy by zainteresowanie Mistrzostwami Europy w piłce nożnej stało się jednocześnie możliwością pogłębienia wiedzy młodych mieszkańców Gdańska na temat krajów Europy, uczestników mistrzostw.
Proponujemy by zainteresowane Szkoły aktywnie włączały się w poznanie i propagowanie wiedzy o naszych europejskich sąsiadach np. poprzez  przygotowanie „Gazetki Szkolnej” lub inną formę opracowania informacji o kraju będącym uczestnikiem UEFA EURO 2012TM.

Losowanie przydziału barw kraju uczestniczącego w rozgrywkach grup eliminacyjnych będzie odbywać się w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej na początku roku szkolnego zaraz po zebraniu zgłoszeń od zainteresowanych Szkół. Po rozlosowaniu zespół szkolny uczestniczyć będzie w rozgrywkach pod nazwą wylosowanego kraju, uczestnika Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012TM

EUROGOLE W SZKOLE 2010/2011

GDAŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Mini Piłka Nożna - „Szóstki Piłkarskie" Szkół Podstawowych klas IV i młodszych
http://www.gokf.gda.pl/sport_szkolny,4,204.html

Mini Piłka Nożna - „Szóstki Piłkarskie" Szkół Podstawowych klas V-VI
http://www.gokf.gda.pl/sport_szkolny,4,44.html

GDAŃSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Piłka Nożna 11-osobowa
http://www.gokf.gda.pl/sport_szkolny,5,43.html

GDAŃSKA LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Piłka Nożna 11-osobowa
http://www.gokf.gda.pl/sport_szkolny,6,47.html

© Gdańskie Centrum Multimedialne