Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzySzkolenie i Zawody Bowlingowe dla Nauczycieli

Miło nam zaprosić wszystkich nauczycieli na drugie szkolenie bowlingowe zorganizowane w MK Bowling Gdańsk z okazji Dnia Nauczyciela. Szkolenie i zawody odbędzie się w dniu 17.10.2012 r. o godz. 13:00 w Centrum Handlowym Manhattan, II piętro, Gdańsk-Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka 82. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapisy na szkolenie do dnia 16.10.2012 r. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie. Tym razem szkolenie będzie obejmowało typowe techniki prawidłowego przygotowania i wykonania rzutu kulą. Szkolenie będzie miało na celu przybliżenie i nauczenie Państwa odpowiedniego schematu rzutu, prawidłowego podejścia do gry, wykonywania kroków oraz wykształcenia tak zwanej powtarzalności rzutów co w przyszłości przełoży się na jakość oraz scoring gry. Szkolenie rozpocznie się 10-cio minutową rozgrzewka.  W pierwszej kolejności pokażemy ćwiczenia pozycji wyjściowej i swobodnego ruchu kuli (swing), które będziemy doskonalić z trenerem podczas turnieju. Następnym etapem będą ćwiczenia, które pozwolą na opanowanie podstawowych kroków (zarówno gra na 5 jak i na 4 kroki). Ostatnim ćwiczeniem będzie pozycja końcowa i prawidłowe wypuszczenie kuli (tzw. release).  Cały przyśpieszony kurs związany z prawidłową technika gry i przygotowaniem do rzutu, będą mogli Państwo wykorzystać w turnieju dla nauczycieli rozpoczętym tuż po zakończeniu treningu.  Podczas Turnieju dla Nauczycieli nasz trener na bieżąco każdemu z graczy będzie udzielać wskazówek dotyczących jego postawy, kroków i wykonywania rzutów. Po ukończonym szkoleniu każdy z Państwa otrzyma zaświadczenie ukończenia szkolenia z odpowiednich bowlingowych technik rzutowych.

Trening poprawnej technicznie gry w bowling poprowadzi Certyfikowany Trener ETBF Level 1 - Marcin Jastrzębowski.

Zapisy i regulamin znajdują się pod linkiem: http://www.gokf.gda.pl/wiadomosci,12,986.html


 

OFERTA SZKOLEŃ ZIMA-WIOSNA 2012

KURSY INSTRUKTORÓW SPORTU, KURSY REKREACJI RUCHOWEJ, KURS MENEDŻERA/ORGANIZATORA SPORTU i KURSY TRENERA KL II PIŁKA NOŻNA, PIŁKA RĘCZNA, ŻEGLARSTWO, LEKKA ATLETYKA, KICKBOXING, TENIS STOŁOWY, KURSY ANIMATORA i INSTRUKTORA NORDIC WALKING, BOCCIA.

ORGANIZATOR: Biuro Usług Sportowo-Handlowych „BUSH”, tel ; 503 333 195 80-177 GDAŃSK, ul. Pólnicy 31/10 PODSTAWA ORGANIZACJI KURSU: DECYZJA MINISTRA SPORTU i TURYSTYKI TERMINY: LUTY-CZERWIEC  2012 WYKŁADOWCY: KADRA DYDAKTYCZNA AWFiS GDAŃSK ZAJĘCIA SYSTEM WEEKENDOWY: piątki 17.00 – 20,00, soboty 9.00 – 16.30, niedziele 9.00-15.30 SYSTEM STACJONARNY: 10 godzin lekcyjnych dziennie ZNIŻKI: dla studentów studiów dziennych i  uczniów III klas LO, Wpłaty:  na konto Biura BUSH nr konta: 86 1020 1811 0000 0602 0016 6249/FAKTURY VAT WYMAGANIA: PRZESŁANIE ZGŁOSZENIA - nazwisko imię, data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania poziom wykształcenia, na adres organizatora email: biuro@sportinstruktor.pl

OFERTA SZKOLEŃ ZIMA-WIOSNA 2012 Plik do pobrania znajduje się poniżej w formacie pdf
Oferta Szkoleń ( 66.65 KB )

 


 

BEZPŁATNE SZKOLENIE TEORETYCZNE ORAZ PRAKTYCZNE DLA NAUCZYCIELI W-F Z ZASAD ORAZ METODYKI NAUCZANIA GRY W RUGBY TAG.

Szkolenie poprowadzi trener Krzysztof Krzewicki. Termin szkolenia - 14 września 2011 r. o godz. 14:00 na terenie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 września na adres e-mail: m.wojnowski@gokf.gda.pl W trakcie szkolenia nauczycielom zostanie rozdany niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć z Rugby Tag. 

Wszelkie dodatkowe informacje:

dotyczace zapisów - GOKF - Michał Wojnowski, e-mail: m.wojnowski@gokf.gda.pl tel. 58 346 03 03
dotyczace zakresu szkolenia RC Lechia-Krzysztof Krzewicki, e-mail: chriskrzywy@yahoo.com tel 503 453 671.

 


 

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI W-F I TRENERÓW NA TEMAT KONTAKTU INTERPERSONALNEGO Z UCZNIEM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej we współpracy z Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień prowadzi zajęcia warsztatowe (realizowane w kilkunastoosobywych grupach) na temat budowania dobrego kontaktu interpersonalnego z uczniem.

Tematyka zajęć:

 • nawiązanie dobrego kontaktu z uczestnikami zajęć pozalekcyjnych,

 • charakterystyka okresu adolescencji – emocje, sfera potrzeb, rozwój duchowy, relacje społeczne nastolatka,

 • zasady efektywnej komunikacji interpersonalnej,

 • bariery komunikacyjne – blokady porozumienia,

 • respektowanie granic i terytorium psychologicznego,

 • moje atuty w kontakcie z uczniami i ich rodzicami,

 • budowanie konstruktywnego kontaktu w trudnych sytuacjach.

Czas trwania: 15 godz.
Termin: 4-5 listopada 2010 r. w godz. 8:30-16:00 (jedna grupa)
25-26 listopada 2010 r. w godz. 8:30-16:00 (druga grupa)
Osoby prowadzące: Anna Turzyńska – pedagog, specjalista terapii uzależnień Aleksandra Duzinkiewicz – psycholog, trener


 

 

 

  Projekty GOKF
   
  © Gdańskie Centrum Multimedialne