LP | DZIELNICA | PLACÓWKA | RODZAJ ZAJĘĆ | MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ | GRUPA WIEK. | ROZKŁAD ZAJĘĆ | |
1 | ANIOŁKI | Centrum Sportowe Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego - GUMed, ul. Dębowa 21 | piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW | w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 | grupa zamknięta | pt. 17:00-18:30 | |
2 | BRĘTOWO | Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 | zumba | salka lustrzana | bez ograniczeń wiekowych | wt. 17:00-18:00, śr. 18:00-19:00, sob. 11:00-13:00 | |
piłka nożna | sala gimnastyczna duża, boisko | bez ograniczeń wiekowych | sob. 11:00-15:00 | ||||
piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW | w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 | grupa zamknięta | wt. 17:15-18:30 | ||||
3 | BRZEŹNO | ZSO nr 10 (SP 18, XXIII LO), ul. I. Krasickiego 10 | siatkówka na siedząco | sala gimnastyczna duża i siłownia | bez ograniczeń wiekowych | śr. 18:00-20:00 | |
siatkówka | sala gimnastyczna duża | bez ograniczeń wiekowych | pt. 18:30-20:30 | ||||
cheerleaders dz. | sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała | 9-11 lat | wt. i czw. 15:30-17:00 | ||||
szachy dz./ch. | sala lekcyjna 125 | 6-12 lat | śr. 12:30-16:00 | ||||
cheerleaders dz. | sala gimnastyczna, park przy szkole | 14-19 lat | wt. 17:00-18:30, pt. 17:00-18:30 | ||||
4 | CHEŁM | Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Reformacka 18 | nauka pływania dz./ch. | basen GOS przy ul. Chałubińskiego 13 | 7-12 lat | pt. 7:00-8:30 | |
Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Dragana 2 | lekkoatletyka dz./ch. | sala gimnastyczna, teren, boisko | 8-10, 11-15 lat | wt. i czw.15:30-18:30, śr. 16:30-18:00 | |||
5 | KOKOSZKI | Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Otomińska 72 | gry zespołowe dz./ch. | sala gimnastyczna, boisko | 10-14 lat | pon. 15:00-16:30, wt. 15:30-17:00 | |
zajęcia taneczne dz./ch. | sala gimnastyczna, salka korekcyjna | 10-14 lat | wt. 15:20-16:50, śr. 14:20-15:50 | ||||
gry zespołowe dz./ch. | sala gimnastyczna, sala korekcyjna, boisko | 11-14 lat | pon. i czw. 13:30-15:00 | ||||
6 | MŁYNISKA | Zespół Szkół Energetycznych, ul. Reja 25 | pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 9-17 lat | pt. 14:45-19:45, sob. 13:15-14:45 | |
nauka pływania dz./ch. | basen | 7-18 lat | pt. 14:45-19:15 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 | koszykówka | sala gimnastyczna duża | bez ograniczeń wiekowych | wt, śr. 18:00-20:00 | |||
gimnastyka korekcyjna dz./ch. | sala gimnastyczna | 10-18 lat | śr. 12:30-14:15 | ||||
turystyka dz./ch. | teren | 10-13 lat | pt. 15:00-16:30 | ||||
7 | NOWY PORT | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychow. nr 2, ul. Góreckiego 16 | turystyka dz./ch. | teren | 14-19 lat niepełn. | śr. 11:45-13:15 | |
Szkoła Podstawowa nr 55, ul. Wolności 6a | piłka siatkowa chł. | sala gimnastyczna | 11-12 lat | pon.15:30-17:00, pt. 15:30-17:00 | |||
piłka siatkowa dz./ch. | sala gimnastyczna | 10-15 lat | wt. i czw. 14:30-16:00 | ||||
gry zespołowe i elementy LA dz./ch. | sala gimnastyczna | 11-15 lat | wt. 16:00-17:30, śr. 15:00-16:30 | ||||
ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31a | gry zespołowe, siłownia dz./ch. | siłownia, hala sportowa, sala gimnastyczna mała | 13-19 lat | pon. 15:45-17:15, śr. 15:30-17:00 | |||
piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW | w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 | grupa zamknięta | pon. 17:00-19:30 | ||||
8 | OLIWA | Zespół Szkół Specjalnych nr 2, ul. Wita Stwosza 23 | Boccia z elementami fizjoterapii | sala gimnastyczna mała | bez ograniczeń wiekowych | pt. 16:15-18:15 | |
Szkoła Podstawowa nr 35 ul. Wąsowicza 30, zajęcia na sali przy ul. Cystersów 13 | piłka nożna | sala gimnastyczna duża, boisko | bez ograniczeń wiekowych | pon. i pt. 17:00-19:00 | |||
piłka ręczna dz./ch. | sala gimnastyczna | 7-12 lat | pon. i śr. 13:50-15:30 | ||||
9 | OLSZYNKA | Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Modra 2 | piłka nożna dz./chł. | sala gimnastyczna | 6-14 lat | pon. i śr. 15:30-17:00 | |
10 | ORUNIA | Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ubocze 3 | piłka nożna ch. | sala gimnastyczna, boisko | 9-13 lat | wt.16:30-19:30, sob. 8:00-14:15 | |
Szkoła Podstawowa nr 19, ul. E. Hoene 6 | rekreacyjne ogólne dz./ch. | sala 15 i sala 21 | 7-12 lat | pon. 13:50-15:25, śr. 13:50-15:25 | |||
gimnastyka kompensac. dz./ch. | sala gimnastyczna duża | 12-15 lat | pon. 15:30-17:00, śr. 15:30-17:00 | ||||
turystyka dz./ch. | teren | 9-15 lat | wt. 15:00-16:30, sob. 9:00-13:30 | ||||
piłka ręczna | sala gimnastyczna duża | bez ograniczeń wiekowych | śr. 16:30-18:30 | ||||
piłka siatkowa | sala gimnastyczna duża | bez ograniczeń wiekowych | śr. 18:30-20:30, czw. 17:00-19:00 | ||||
futsal - piłka nożna | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | pon. 19:00-21:00 | ||||
gimnastyka z elementami siłowymi | salka fitness nr 15 | bez ograniczeń wiekowych | czw. 16:00-18:00 | ||||
rekreacyjne dz./ch. | sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała | 7-10 lat | śr. 13:50-14:35, 14:45-15:30, pt. 12:45-13:30, 13:50-14:35 | ||||
11-13 lat | śr. 15:30-16:15, 16:15-17:00, pt. 14:45-15:30 | ||||||
rekreacyjne dz./ch. | salka nr 15/21 | 7-14 lat | pon. i śr. 16:00-17:30, wt. i czw. 15:30-17:00 | ||||
turystyka dz./ch. | salka nr 6 | 8-15 lat | pt. 14:30-16:00, sob. 9:.30-13:30 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Małomiejska 8a | rugby | sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mał, boisko | bez ograniczeń wiekowych | wt. 17:00-19:00 | |||
piłka nożna | sala gimnastyczna duża, boisko | 10-13 lat | pon. 14:30-16:00, wt. 15:30-17:00 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Stroma 19 | bieganie | zbiórka przed szkołą | bez ograniczeń wiekowych | wt. 18:00-20:00 | |||
piłka nożna | sala gimnastyczna, boisko | bez ograniczeń wiekowych | pon. i śr. 15:00-17:00 | ||||
11 | OSOWA | ZSO nr 2, ul. Wodnika 57 (SP nr 33, XXIV LO) | badminton | sala gimnastyczna duża | bez ograniczeń wiekowych | pon. 18:30-20:30, sob. 8:00-9:00 | |
fitness | sala gimnastyczna mała | bez ograniczeń wiekowych | wt. 19:00-21:00, czw. 18:00-20:00 | ||||
gry i zabawy dz./ch. | hol szkolny | 9-12 lat | śr. i pt. 15:30-17:00 | ||||
koniec ul. Juraty, przy lesie | nordic wallking | koniec ul. Juraty, przy lesie | bez ograniczeń wiekowych | sob. 9:00-11:00 | |||
12 | PIECKI-MIGOWO | Szkoła Podstawowa nr 1, ul. P.Gojawiczyńskiej 10 | gimnastyka korekcyjna dz./ch. | sala korekcyjna, siłownia | 9-11 lat | pon. 10:40-11:25, czw. 13:45-14:30 | |
gimnastyka kompensac. dz./ch. | sala korekcyjna, siłownia | 9-11 lat | pon. 13:45-15:15, czw. 14:40-16:10 | ||||
mini piłka siatkowa dz./ch. | sala gimnastyczna duża | 9-12 lat | czw. 16:20-17:50, pt. 15:30-17:00 | ||||
mini piłka siatkowa dz./ch. | sala gimnastyczna duża | 8-12 lat | śr. 16:20-17:05, pt. 17:15-18:00 | ||||
gry zespołowe z elementami siły dz./ch. | sala gimnastyczna duża, siłownia, teren | 10-16 lat | czw. i pt. 15:15-16:45 | ||||
lekkoatletyka - dz. | sala gimnastyczna duża, teren | 10-13 lat | śr. i czw. 15:30-17:00 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10 | pływanie synchroniczne dz. | pływalnia | 12-18 lat | wt. 17:15-18:00, pt. 17:15-18:45, sobota ( ostatnia sobota miesiąca) 11:45-14:45 | |||
sala gimnastyczna 3/4 | wt. 15:45-17:15, pt. 15:00-17:15 | ||||||
13 | PRZERÓBKA | Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6, ul. Głęboka 11 | wioślarstwo/smocze łodzie/kajaki | Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 | bez ograniczeń wiekowych | sob. 10:00-12:00 | |
ergometry wioslarskie | Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 | bez ograniczeń wiekowych | pon. 16:00-18:00 | ||||
smocze łodzie dz./ch. | Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłownia | 14-19 lat | sob. 12:00-14:15 | ||||
wioślarstwo dz./chł. | Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłownia | 11-16 lat | sob. 9:00-12:00 | ||||
smocze łodzie dz./ch. | Przystań Wioślarska przy ul. Siennicka 5, zimą siłownia i ergometry na przystani | 12-16 lat | sob. 11:30-14:30 | ||||
smocze łodzie dz./ch. | Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, w okresie zimowym siłownia, sala gimnastyczna duża w SP 88 lub siłownia | 12-15 lat | wt. i czw. 18:00-19:30 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 61 ul. Sienna 26 | siatkówka | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | pon. i śr. 18:30-20:30 | |||
14 | PRZYMORZE | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Jagiellońska 14 | pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 8-15 lat dzieci niepełn. z opiekunem | sob. 8:00-11:00 | |
nauka pływania dz./ch. | basen | 7-18 lat | wt. 19:15-20:00, czw. 19:15-20:45 | ||||
pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 7-16 | pon. 17:00-17:45, pt. 19:15-20.00 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Opolska 9 | gimnastyka korekcyjna dz./ch. | salka korekcyjna | 10-12 lat | pon. 14:35-15:20, pt. 13:15-14:00 | |||
lekkoatletyka dz./ch. | sala gimnastyczna, kompleks sportowy: boisko, bieżnia, Park Jana PawłaII | 11-12 lat | pon. i czw. 15:30-17:00, sob. 9:30-11:00 | ||||
13-15 lat | pon. i wt. 15:30-17:00, czw. 15:30-18:30, sob. 9:30-12:30 | ||||||
siatkówka | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | czw. 19:00-21:00 | ||||
sala gimnastyczna | wt. 19:00-21:00 | ||||||
Szkoła Podstawowa nr 79, ul. Kołobrzeska 49 | szachy dz./ch. | sala lekcyjna 115 | 6-12 lat | wt. i pt. 14:30-16:00 | |||
Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Arkońska 17 | koszykówka dz./ch. | sala gimnastyczna | 9-14 lat | wt, śr, czw. 15:30-17:00 | |||
15 | SOBIESZEWO | ZKPiP nr 1, ul. Tęczowa 6 | piłka nożna | sala gimnastyczna , boisko | bez ograniczeń wiekowych | wt. 17:00-18:30, śr. 18:00-20:30 | |
piłka nożna ch. | boisko, teren | 12-18 lat | pon. 14:00-17:00 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Tęczowa 1 | piłka nożna ch. | boisko, teren | 12-18 lat | śr. 15:00-18:00 | |||
16 | STOGI | Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Kłosowa 3 | siłownia | siłownia | bez ograniczeń wiekowych | pon. i śr. 16:00-18:00 | |
piłka nożna | sala gimnastyczna, boisko | bez ograniczeń wiekowych | czw. i pt. 16:30-18:30 | ||||
piłka siatkowa | sala gimnastyczna, boisko | bez ograniczeń wiekowych | wt. i śr. 18:30-20:30 | ||||
17 | STRZYŻA | GOKF, Al. Grunwaldzka 244 | cheerleaders dz. | sala gimnastyczna GOKF | 12-18 lat | pon, śr. 17:30-19:00 | |
SSM, Al. Grunwaldzka 244 | animacja czasu wolnego dz./ch. gry i zabawy | pracownia turystyki | 7-11 lat | sob. 10:15-13:15 | |||
zajęcia plastyczne dz./ch. | pracownia turystyki | 9-13 lat | pt. 16:15-19:45 | ||||
Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 | lekkoatletyka ch. | hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 | 11-14, 15-17 lat | pon. 15:30-18:30, sob. 3:30-12:30 | |||
lekkoatletyka ch. | hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 | 12-18 lat | pon. 15:30-17:00, wt. i śr. 17:00-18:30, sob. 11:00-12:30 | ||||
lekkoatletyka dz. | hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 | 12-18 lat | pon. 17:00-18:30, wt. i śr 15:30-17:00, sob. 9:30-11:00 | ||||
lekkoatletyka dz./ch. | hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 | 8-12 lat | sob. 11:00-12:30 | ||||
lekkoatletyka dz. /ch. | hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 | 12-18 lat | śr. 16:30-18:00, sob. 9:30-12:45 | ||||
piłka siatkowa dz. | sala gimnastyczna | 12-14 lat | pt. 16:00-18:15 | ||||
18 | SUCHANINO | Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Czajkowskiego 1 | pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 8-15 lat | wt. 15:45-18:00 | |
pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 7-18 lat | pt. 15:45-18:00 | ||||
gimnastyka korekcyjna dz./ch. | sala gimnastyczna | 7-10 lat | wt. i pt. 15:00-15:45 | ||||
10-17 lat | wt. i pt. 18:15-19:00 | ||||||
gimnastyka kompensac. dz./ch. | sala gimnastyczna | 8-12 lat | pon. i śr. 17:15-18:00 | ||||
pon. i śr. 18:00-18:45 | |||||||
pływanie synchroniczne dz. | basen | 10-12 lat | wt. i czw. 18:45-19:30 | ||||
wt. i czw. 19:30-20:15 | |||||||
pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 7-17 lat | wt. i pt. 15:45-18:00 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Beethovena 20 | cheerleaders dz. | sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała, boisko | 7-18 lat | wt. 16:00-17:30, czw. 17:30-19:00 | |||
cheerleaders dz. | sala gimnastyczna, salka, korytarz | 7-18 lat | wt. 16:00-19:00 | ||||
gry i zabawy dz./ch. | sala gimnastyczna, korytarz, boisko | 6-9 lat | wt. 13:50-14:35, czw. 12:50-13:35, pt. 12:50-13:35 | ||||
zajęcia muzyczno-ruchowe dz./ch. | sala nr 108 | 6-10 lat | pon. 14:00-15:30 | ||||
piłka nożna ch. | sala gimnastyczna, boisko | 7-16 lat | pon. 15:30-17:00 | ||||
pilka siatkowa dz./chł | sala gimnastyczna, boisko | 7-16 lat | śr. 16:15-17:45 | ||||
19 | ŚRÓDMIEŚCIE | Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Śluza 6 | sporty wodne dz./ch. | Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłowniaboisko, teren | 11-15 lat | pon, wt. 17:15-19:30, czw, pt. 16:30-18:45, sob. 9:30-11:45 | |
kajakarstwo | sala gimnastyczna, siłownia, boisko, teren | bez ograniczeń wiekowych | wt. i czw. 16:00-18:00 | ||||
gry zespołowe dz./ch. | sala gimnastyczna | 10-15 lat | śr. 13:20-14:50, czw. 14:20-15:50 | ||||
turystyka dz./ch. | zbiórka przed szkołą | 10-13 lat | sob. 9:00-12:00 | ||||
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26, ul. Karpia 1 | turystyka dz./ch. | teren | 8-17 lat niepełn. | śr. 9:45-11:15 | |||
Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 | futsal - piłka nożna | sala gimnastyczna, boisko | bez ograniczeń wiekowych | pon. i czw. 17:30-19:30, | |||
siłownia | siłownia | bez ograniczeń wiekowych | pon. 16:00-17:30, czw. 16:00-17:30 | ||||
piłka ręczna dz./ch. | sala gimnastyczna, boisko | 13-15 lat | pon. 15:30-17:00, wt. 15:00-16:30 | ||||
akrobatyka, zapasy dz./ch. | sala gimnastyczna, boisko | 10-16 lat | śr. i pt. 15:30-17:00 | ||||
20 | ŚWIBNO | Szkoła Podstawowa nr 88, ul. Boguckiego 44 | smocze łodzie dz./ch. | Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, w okresie zimowym siłownia, sala gimnastyczna duża w SP 88 lub siłownia | 12-15 lat | wt. i czw. 16:00-17:30 | |
21 | UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE | Szkoła Podstawowa nr 86, ul. Wielkopolska 20 | lekkoatletyka dz./chł. | sala gimnastyczna duża i mała, boisko, teren | 9-12 lat | pon. 17:00-18:30, czw. 17:00-18:30 | |
turystyka dz./ch. | teren | 10-12 lat | pon. 14:30-16:45 | ||||
22 | WRZESZCZ | X LO, ul.Kościuszki 8b | cheerleaders dz. | sala gimnastyczna | 15-18 lat | wt. i śr. 15:30-17:00 | |
cheerleaders dz. | sala gimnastyczna dużą, sala fitness | pon. 15:35-18:00, wt. 15:30-18:00, czw. 16:30-18:00 | |||||
GOS, ul. Traugutta 29 | lekkoatletyka dz./chł. | sala lekkoatletyczna, orlik lekkoatletyczny, teren | 12-18 lat | czw. 16:00-17:30, sob. 10:00-11:30 | |||
Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Matki Polki 3A | piłka siatkowa dz. zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) | sala gimnastyczna | 12-14 lat | pon. i śr. 16:45-19:00 | |||
turystyka dz./ch. | teren | 10-15 lat | wt. 15:45-17:15, pt. 15:00-17:15 | ||||
turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic | teren | 10-16 lat | co drugą sobotę 9:00-16:00 | ||||
ćwicz. gimnastyczno-usprawn. | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | śr. 17:05-18:05 | ||||
piłka nożna dz.ch. | sala gimnastyczna , boisko | bez ograniczeń wiekowych | pon. 16:00-17:30, wt. 15:30-17:00, czw. 14:45-16:15 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Czarnieckiego 2 | zajęcia taneczne | salka gimnastyki korekcyjnej | bez ograniczeń wiekowych | pt. 13:00-14:00 | |||
gimnastyka artystyczna | sala korekcyjna | bez ograniczeń wiekowych | śr. 9:15-10:45 | ||||
lekkoatletyka dz./ch. | sala gimnastyczna, boisko | 9-14 lat | wt. i pt. 16:15-17:45 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Srebrniki 10 | lekkoatletyka dz. i ch. | sala duża, boisko, teren | 8-12 lat | czw. 15:30-17:00 | |||
ćwicz. gimnastyczno-usprawn. | sala gimnastyczna mała | bez ograniczeń wiekowych | pon. 19:00-20:00 | ||||
piłka siatkowa dz./ch. | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | wt. 15:15-16:15 | ||||
tenis stołowy | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | pon. 15:00-16:30 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Obywatelska 1 | bieganie | zbiórka przed szkołą SP 39, od 01.04.2019 przed SP 17 | bez ograniczeń wiekowych | czw. 18:00-20:00 | |||
Szkoła Podstawowa nr 49, Al. Legionów 11 | piłka nożna dz. | sala gimnastyczna, boisko | 10-13 lat | pon. 14:45-15:40 | |||
piłka nożna ch. | sala gimnastyczna, boisko | pon. 15:40-17:00 | |||||
turystyka dz./ch. | teren | 11-13 lat | wt. i czw. 13:30-15:00 | ||||
23 | ZASPA | XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 | piłka siatkowa dz. /ch. | sala gimnastyczna duża | 16-19 lat | pon. 15:20-17:35 | |
nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 8-13 lat | wt. 17:00-19:15, czw. 16:15-19:15, sob. 8:00-8:45 | ||||
pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 14-16 lat | wt.i czw. 19:15-20:00, sob. 8:45-9:30 | ||||
nauka pływania dz./ch. | basen | 7-18 lat | czw. 16:15-17:45 | ||||
pływanie korekcyjne dz./ch. | basen | 7-18 lat | wt. 17:00-20:00, czw. 17:45-20:00, sob. 8:00-9:30 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Startowa 9 | piłka ręczna dz./ch. | sala gimnastyczna mała, boisko | 7-10 lat | wt. 13:30-15:00, pt. 13:00-14:30 | |||
piłka ręczna | sala gimnastyczna duża | bez ograniczeń wiekowych | pon. i pt. 19:00-21:00 | ||||
gimnastyka korekcyjna dz./ch. | salka korekcyjna | 10-13 lat | pon. 13:45-14:30, śr. 15:45-16:30 | ||||
gimnastyka kompensacyjna dz./ch. | salka gimnastyczna | 10-13 lat | pon. 14:30-16:00, śr. 16:30-18:00 | ||||
pilka nożna dz./ch. | sala gimnastyczna duża, boisko, teren | 9-11 lat | pon. 15:15-16:45, pt. 15:15-16:45 | ||||
piłka siatkowa | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | wt. 19:00-21:00, czw. 18:00-20:00 | ||||
ZSO nr 8, ul. Meissnera 9 | piłka siatkowa dz. | sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała | 8-10 | pon. 14:30-16:00 | |||
9-12 | wt. i czw. 15:15-17:30 | ||||||
14-18 | pon. 16:00-18:15 | ||||||
Hala piłkarska City Football Club, ul. Meissnera 5 | piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW | w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 | grupa zamknięta | wt. 18:30-20:00 | |||
24 | ŻABIANKA | Szkoła Podstawowa nr 89, ul. Szyprów 3 | piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW | w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 | grupa zamknięta | pon. 18:15-19:30, czw. 16:45-18:00 | |
piłka siatkowa | sala gimnastyczna | bez ograniczeń wiekowych | wt. 17:00-19:00, pt. 18:00-20:00 | ||||
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Orłowska 13 | piłka siatkowa dz./ch. | sala gimnastyczna | 9- 13 lat | śr. 14:40-16:10, czw. 13:45-15:15 | |||
gry zespołowe i zajęcia na basenie | sala gimnastyczna duża, basen na ul. Subisława | 9-14 lat | wt. 13:00-14:30, pt. 17:00-18:30 | ||||
piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW | w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 | grupa zamknięta | wt. 17:00-19:00, czw. 18:30-19:45, pt. 17:00-18:30 | ||||
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 | piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW | boisko ORLIK w okresie letnim III-VI oraz IX-X , zimą XI-II zajęcia na halach w wybranych w szkołach wg różnych grafików | grupa zamknięta | pon. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:45, wt. 17:15 - 18:30, 18:30 - 20:00, śr. 17:30 - 18:30, 18:00 - 20:00, czw. 17:15 - 18:30, 18:30 - 19:45, pt. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:30 |